• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Termin zapłaty opłaty za odpady - III kwartał 2016 roku

     Przypominam mieszkańcom Gminy Krapkowice o konieczności dokonania do dnia 27 września 2016 roku wpłaty z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za III kwartał 2016 roku.

      Wpłat należy dokonywać w kasie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach lub przelewem na rachunek bankowy nr 55 8884 0004 2001 0000 7777 0200 prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Krapkowicach.

     W tytule przelewu należy wpisać za jaki okres jest dokonywana wpłata z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, adres nieruchomości, której opłata dotyczy oraz imię i nazwisko właściciela.

 

     Jednocześnie informuję, że począwszy od 1 października br. obowiązywać będzie nowa wysokość opłaty zgodnie z Uchwałą Nr XIX/230/2016 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 23 czerwca 2016 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia stawki tej opłaty.

                                                                                             

                                                                   Burmistrz Krapkowic

                                                                                                                                                 Andrzej Kasiura

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).