• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowicka Platforma Inicjatyw

                                                    

Drodzy mieszkańcy, chcemy być bliżej Was, Waszych pomysłów i problemów, dlatego startujemy z Krapkowicką Platformą Inicjatyw. KPI to miejsce dla wszystkich mieszkańców, którzy chcą aktywnie włączyć się w życie gminy. Dzięki niej mogą Państwo proponować kierunki rozwoju Krapkowic, zgłaszać problemy i usterki. Platforma dostępna jest o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy dostęp do Internetu. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie Urzędu Miasta i Gminy http://krapkowice.pl/816/formularz-kontaktowy.html

gotowy obrazek_maly.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).