• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowy harmonogram odbioru odpadów od października 2016 roku

Celem sprawnego wejścia w życie nowych harmonogramów odbioru odpadów komunalnych, postanowiono o jego przesunięciu z 19 września br. na 1 października 2016 roku.

Zmiana jest spowodowana faktem, że nowe harmonogramy, dla niektórych obszarów Miasta i Gminy Krapkowice, przewidują odbiór poszczególnych frakcji odpadów komunalnych w inne dni tygodnia niż dotychczas obowiązujące.

Jednocześnie informujemy, że terminy i godziny otwarcia Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych pozostają bez zmian.

Link do nowych harmonogramów odbioru odpadów komunalnych, obowiązujących od 1.10.2016 roku: http://krapkowice.pl/3511/2444/harmonogramy-odbioru-odpadow-komunalnych-od-1102016.html

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).