• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Miejsko-Gminne Dożynki

W tym roku rolnicy, samorządowcy i mieszkańcy gminy za plony dziękowali w Rogowie Opolskim. Zakończenie żniw tradycyjnie rozpoczęła msza święta. Po niej spod kościoła wyruszył barwny korowód. Na jego czele – krapkowickie mażoretki i muzycy z orkiestry dętej. Podczas święta rolników, nie mogło zabraknąć symbolicznego przekazania chleba. Na ręce burmistrza, Andrzeja Kasiury i sołtyski Rogowa Opolskiego, Doroty Koczulli przekazali je starostowie dożynek, Sylwia i Andrzej Nikolajczykowie. Burmistrz przedstawicielom wszystkich sołectw biorących udział w święcie plonów przekazał także nagrody za misternie wykonane korony dożynkowe i udział w pięknym korowodzie.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).