• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Seniorzy mają głos

Burmistrz, Andrzej Kasiura spotkał się z seniorami, kierownikami gminnych jednostek kulturalnych i sportowych, kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej oraz przedstawicielami: Synergii Fitness, Stowarzyszenia Twórców i Artystów „Pasja”, Stowarzyszenia Promocji Zdrowia, Uniwersytetu III Wieku oraz Związku Emerytów i Rencistów. Spotkanie poświęcone zostało organizacji Tygodnia Seniora. Już wiadomo, że, wzorem lat ubiegłych, na najbardziej doświadczonych mieszkańców gminy czeka wachlarz atrakcji, m.in. krapkowicka biesiada, Oktoberfest, spotkania dziadków z wnukami, zajęcia ruchowe czy seans filmowy. O ostatecznym kształcie wydarzeń zadecydują sami seniorzy. Tegoroczne święto najbardziej doświadczonych mieszkańców gminy odbędzie się od 10 do 16 października. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Dzisiejsze rozmowy zainaugurowały cykl spotkań, na których seniorzy cyklicznie przedstawiać będą swoje pomysły, by w Krapkowicach żyło się lepiej.      

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).