• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Firma Naprzód Sp. z o.o. z siedzibą w Rydułtowach przeprasza za nieterminowe odbiory odpadów komunalnych z terenu Gminy Krapkowice. Powodem opóźnień jest znaczne zwiększenie ilości odpadów zielonych oraz suchych w sezonie letnim. Terminowa realizacja odbioru takich ilości odpadów według obecnego harmonogramu jest w praktyce niemożliwa.

W związku z powyższym w dniach 1-16 września br. firma Naprzód Sp. z o.o. dostarczy mieszkańcom nowe harmonogramy odbioru odpadów, z terminem obowiązywania od 19 września 2016 roku.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany harmonogramu oraz dodatkowa obsada sprzętu specjalistycznego wyeliminuje opóźnienia w odbiorze odpadów.

                                                                                                                                  Z wyrazami szacunku,  Andrzej Adamczyk - Prezes Zarządu  

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).