• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie w sprawie rewitalizacji

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura zaprasza wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji, stowarzyszeń, organizacji i wszystkich innych zainteresowanych z Gminy Krapkowice na spotkanie dotyczące prac nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Krapkowice na lata 2016-2023, które odbędzie się 29 sierpnia 2016 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali narad  nr 25 Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach. Liczymy na Państwa czynny udział w spotkaniu, co pozwoli na szerokie i kompleksowe spojrzenie na planowane procesy rewitalizacyjne w naszej gminie z uwzględnieniem Państwa uwag i wniosków.

Podczas spotkania przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach oraz firmy Atmoterm S.A. - wykonawcy Programu, poruszą zagadnienia związane z tematem rewitalizacji, przedstawią korzyści płynące z opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Krapkowice, a także zaprezentują efekty prac nad dokumentem, w szczególności wyniki diagnozy obszarów kryzysowych, metodykę wyznaczania obszarów zdegradowanych oraz wyboru obszaru rewitalizacji, a także planowane działania rewitalizacyjne.

logotypy.png

Projekt finansowany w formie dotacji celowej ze środków budżetu Państwa, w tym w 15 % ze środków krajowych i w 85 % ze środków Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

lpr.png

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).