• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowe inwestycje

Mając na względzie bezpieczeństwo i dbając o poprawę komfortu życia mieszkańców gmina Krapkowice każdego roku przeprowadza nowe inwestycje. Burmistrz, Andrzej Kasiura wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców przychylił się do oczekiwań  radnych, by wspólnie zaplanować budżet i dokonać wyboru najpilniejszych inwestycji drogowych.

Efektem takiej współpracy jest załącznik do budżetu gminy na 2016 rok, w którym w sposób tabelaryczny wymieniono priorytetowe zadania do realizacji. W zdecydowanej większości są to inwestycje drogowe, m.in. remonty chodników, nowe nawierzchnie ulic. Część inwestycji już została zakończona. Właśnie te prezentujemy dziś. Z uwagi na ich dużą liczbę, fotorelację dzielimy na dwie części. W pierwszej prezentujemy inwestycje wykonane w części miasta Otmęt.

 

1. Wyasfaltowanie ścieżki rowerowej obok Hali Widowiskowo-Sportowej im. W Piechoty.

ścieżka Kilińskiego 2.jpeg

 

2. Dojazd do bramy Parku Przemysłowego „Otmęt”.

wjazd Otmęt 2.jpeg

 

3. Nowy chodnik, ul. Kilińskiego.

Kilińskiego 1.jpeg

 

4. Nowe miejsca parkingowe przy Środowiskowym Domu Samopomocy, ul. Jagiellońska.

parking Jagiellońska.jpeg

 

5. Wybrukowanie ul. Arki Bożka.

Arki Bożka 3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).