• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wycieczka rowerowa

IMG_20160814_094724.jpeg

Promocja aktywnego trybu życia i walorów przyrodniczych regionu. W niedzielę, 14 sierpnia w ramach gminnego „Lata w mieście” odbyła się wycieczka rowerowa „Po Krainie św. Anny”. 20 uczestników jednośladami pokonało 30 km. Malownicza trasa wiodła między innymi przez Gwoździce, Rogów Opolski i Dąbrówkę Górną. Dopisała nie tylko pogoda, ale też nastroje uczestników. Wycieczka zakończyła się wspólnym grillem zorganizowanym w Porcie Jachtowym.

Uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność, a „Krainie św. Anny” za współpracę. To dzięki Stowarzyszeniu każdy uczestnik otrzymał przewodnik „Poznaj Krainę św. Anny”.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).