• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Budżet Obywatelski na 2016 rok

Budżet Obywatelski logo skrocone.png

Drodzy mieszkańcy Krapkowic, w związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok informujemy, że trwają prace dotyczące realizacji projektów. Przypominamy, że zainteresowanie mieszkańców Budżetem było bardzo duże. Z tego powodu zwiększono liczbę realizowanych zadań. Aktywność mieszkańców bardzo nas cieszy. Zależy nam, by to właśnie Państwo decydowali o kierunkach rozwoju Krapkowic. Jednak duża liczba zadań wymagała opracowania odrębnej dokumentacji do każdego projektu oraz ogłoszenia łącznych przetargów dla zadań o podobnym charakterze. Projekty podzielone zostały na: siłownie, place zabaw i inne. Ogłoszono przetarg z dopuszczeniem składania ofert częściowych. Niestety, wpłynęły jedynie dwie oferty, które znacznie przewyższały kwoty, jakie gmina może przeznaczyć na realizację zadań. W związku z powyższym przetarg unieważniono. Obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia nowego przetargu. Realizacja projektów rozpocznie się niezwłocznie po wyłonieniu wykonawcy. Wierzymy, że znajdą się firmy, które zrealizują projekty w ramach obecnego Budżetu Obywatelskiego i do końca roku powstaną m.in. nowe siłownie i place zabaw.   

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).