• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Sportowy jubileusz

1.jpeg

2.jpeg

KS Unia i FKS Otmęt dziś KS Krapkowice świętuje 70-lecie. Klub jest nierozerwalnie związany z naszą gminą, wrósł w jej historię i znalazł trwałe miejsce w sercach kibiców. Mieszkańcy Krapkowic z dumą oglądają zmagania zawodników na arenie sportowej i są świadkami kolejnych sportowych sukcesów. Dziś odbyło się uroczyste, jubileuszowe spotkanie działaczy Klubu z burmistrzem, Andrzejem Kasiurą. W trakcie spotkania przedstawiono historię Klubu oraz wręczono symboliczne podziękowania. Burmistrz na ręce prezesa, Waldemara Stolarka wręczył pamiątkowy puchar oraz przekazał voucher o wartości 3500 zł na działalność Klubu. Złożył także serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za dotychczasową pracę, w szczególności za awans do Saltex IV ligi. Życzył wszelkiej pomyślności, niesłabnącego zapału oraz wspaniałych sukcesów na kolejne lata.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).