• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informacja dla kierowców i mieszkańców - utrudnienia w ruchu

Bez tytułu.png

Szanowni Państwo, od 6 sierpnia 2016 r. do 26 sierpnia 2016 r. prowadzone będą roboty drogowe polegające na budowie ronda na skrzyżowaniu ulic Głowackiego, Opolskiej i 1 Maja w Krapkowicach.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych może ulec przedłużeniu ze względu na skomplikowany charakter prac.


W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy o ostrożną jazdę i cierpliwość. Za utrudnienia przepraszamy!

Wierzymy, że zrealizowana inwestycja wpłynie na poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu poruszania się po Krapkowicach.

Poniżej przedstawiamy kolejne etapy budowy ronda:

PDFEtap 1.pdf
PDFEtap 2.pdf
PDFEtap 3.pdf
PDFEtap 4.pdf
PDFEtap 5.pdf
 

 

 


×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).