• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z firmą Naprzód Sp. z o.o.

W trosce o zapewnienie mieszkańcom jak najlepszych usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Krapkowice, w dniu 21 lipca br. pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach spotkali się z V-ce Prezesem Zarządu firmy Naprzód Sp. z o.o. Rydułtowy – Panem Lesławem Pałka. Celem spotkania było wypracowanie skutecznych rozwiązań zmierzających do poprawy jakości usług, w zakresie terminowego odbioru odpadów komunalnych z terenu Naszej Gminy.

Podczas rozmowy ustalono, że przyczyną opóźnień (oprócz awaryjności pojazdów) w zakresie odbioru odpadów komunalnych jest m.in. objęcie odbiorem odpadów komunalnych w danym dniu zbyt dużej liczby nieruchomości (ok. 1500). Dodatkowe utrudnienia w terminowej realizacji umowy wynikają z powodu wytwarzania przez mieszkańców znacznie większych ilości odpadów, szczególnie w sezonie letnim (odpadów zielonych, odpadów suchych oraz szkła).

W związku z powyższym, po dokonaniu szczegółowej analizy tras odbioru odpadów komunalnych, firma Naprzód Sp. z o.o. rozważy między innymi wprowadzenie zmian do harmonogramu ich odbioru tak, aby zagwarantować mieszkańcom Naszej Gminy realizację usług, zgodnie z podpisaną z Gminą Krapkowice umową w przedmiotowym zakresie.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).