• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym

W związku z organizacją Światowych Dni Młodzieży oraz V Pikniku Odrzańskiego, który odbędzie się w Porcie Jachtowym Krapkowice w dniach 21-24.07.2016 r. informujemy, iż w obrębie Rynku oraz ulic dojazdowych do Rynku nastąpi zmiana organizacji ruchu kołowego wg. następującego schematu: 

w dniach 21-24.07.2016r. -  zamknięte zostaną ul. Zamkowa i Kościelna w całości.

W dniu 24.07.2016r. (niedziela) – ul. Kozielska, Sądowa, Przybrzeżna oraz  Rynek wraz z ulicami dojazdowymi jest całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego w godzinach od 7:00- 19:00.

W pilnych sprawach dojazd do ul. Kozielskiej, Młyńskiej, Sądowej, Rodzinnej, dla mieszkańców oraz Policji, odbywać się będzie od strony ul. Prudnickiej. 

ŚDM Krapkowice_2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).