• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja firmy Naprzód Sp. z o.o. z Rydułtowy w sprawie nieterminowego odbioru odpadów.

Firma Naprzód Sp. z o.o. z Rydułtowy informuje, że w związku z serią awarii samochodów i innych zdarzeń losowych w lipcu br. w wielu przypadkach odpady komunalne były odbierane z opóźnieniem.

Za zaistniałą sytuację mieszkańców Gminy Krapkowice bardzo przepraszamy. Obecnie robimy wszystko co w naszej mocy, aby wzmocnić obsadę odbierającą odpady komunalne z terenu Gminy Krapkowice. Dołożymy wszelkich starań aby w przyszłości podobne sytuacje nie miały już miejsca, a odpady komunalne były odbierane zgodnie z przyjętym harmonogramem.

 

Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą do mieszkańców, szczególnie mieszkańców zabudowy wielorodzinnej, aby nie parkowali pojazdów na trasach dojazdowych do boksów śmietnikowych, gdyż powoduje to znaczące utrudnienia, a tym samym opóźnienia w odbiorze odpadów.

 

Zarząd Naprzód Sp. z o.o. z Rydułtowy

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).