• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spływ Kajakowy uczestników Letniego Obozu Języka Angielskiego

W sobotnie przedpołudnie 9 lipca br. uczestnicy Letniego Obozu Języka Angielskiego wybrali się na spływ kajakowy po rzece Osobłodze. Spragniona przygody młodzież mogła pod czujnym okiem opiekunów sprawdzić swoje umiejętności pływackie. Była to świetna okazja do poznania piękna otaczającej przyrody oraz  różnorodności fauny i flory. Nie obeszło się oczywiście bez przeciągania, przepychania oraz przenoszenia kajaków, lecz tutaj wsparcia uczestnikom udzielili wolontariusze  z Urzędu Miasta i Gminy
w Krapkowicach wraz pracownikami firmy „Kajaki Krapkowice”. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczestników spływu oraz instruktorów cały spływ przebiegł w radosnej i miłej atmosferze. Letnia, wakacyjna przygoda pozostanie na długo w pamięci uczniów i kadry obozu. Osoby, które nie uczestniczyły w spływie zwiedziły krapkowicką Basztę oraz udały się na spacer po Krapkowicach.

 

 


 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).