• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsza plaża miejska w Krapkowicach już otwarta

2,3 lipca pomimo zmiennych warunków atmosferycznych, nie zabrakło czasu na świetną zabawę. Dla mieszkańców Gmina Krapkowice przygotowała szereg atrakcji takich jak: skimboarding czyli surfowanie na płytkiej wodzie, leżaki oraz stoliki, kurtyna wodna, gry i zabawy oraz malowanie buzi dla dzieci, maraton fitness z nagrodami.

Muzyka grana przez dj. Rzabę i dj Amateusa odpędziła ciemne chmury i przepis na udany weekend gotowy. Dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy do  odwiedzania miejskiej plaży przez cały okres wakacji będą na Państwa czekały leżaki, stoliki oraz kurtyna wodna. Zapraszamy do fotogalerii.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).