• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z Konsulem Generalnym USA w Krakowie

240. Rocznicę Niepodległości Stanów Zjednoczonych świętowali Amerykanie 20 czerwca br. w Małopolsce. Uroczystości z tej okazji odbyły się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Na zaproszenie organizatora – Konsulatu Generalnego USA w Krakowie w wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura wraz z delegacją.

Gmina Krapkowice poprzez swoją współpracę z partnerskim miastem Camas oraz gminami polskimi Morawica i Zabierzów (organizację obozu językowego) zapraszane są każdego roku na obchody Święta Niepodległości USA.

Burmistrz Krapkowic spotkał się z Konsulem Generalnym Walterem Braunohler’em oraz Ambasadorem USA w Polsce Paulem Jones’em wręczając im pamiątkowy prezent z Krapkowic. Spotkanie w Krakowie to dobry moment na rozmowy o dalszej  współpracy, a także wymiana doświadczeń z dotychczasowej pracy partnerskiej.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).