• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Dni Krapkowic

Motocyklowa zbiórka krwi, pokaz ratownictwa drogowego, wybór najpiękniejszego labradora, występy mażoretek na co dzień ćwiczących w Krapkowickim Domu Kultury i  zespołów: "Manson Band", "Tears From The Sun", "Mörderplatz" oraz Mariusza Totoszko z formacji "Volver". To tylko niektóre punkty pierwszego dnia święta miasta i jego mieszkańców.

Drugi dzień rozpoczął się od scenicznych występów najmłodszych mieszkańców gminy. Artyści z krapkowickich szkół podstawowych i przedszkoli tańcem i śpiewem zachwycili publiczność. Festiwal "W kręgu tańca i piosenki dziecięcej" zorganizowało Stowarzyszenie Oświatowe w Krapkowicach. Po występach mali artyści zaproszeni zostali do wesołego miasteczka. Karnety ufundował burmistrz, Andrzej Kasiura.

Na scenie wystąpili także uczestnicy Klubu Wokalisty i Studia Piosenki działających przy Krapkowickim Domu Kultury oraz zespół „Pop Marley”. Gwiazdami wieczoru byli: zespół „Happysad” oraz Kabaret Młodych Panów, który krapkowicką publiczność rozbawił do łez.

Dziękujemy Państwu za obecność i zgotowany artystom aplauz :)

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).