• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Tęczowa 6 na Dzień Dziecka

1 czerwca to dzień, w którym Tęczowa Szósteczka ma dla dzieci przygotowany wyjątkowy program obfitujący w moc atrakcji.

W tym roku każde dziecko na czas pobytu w przedszkolu stało się Indianinem, a nasze podwórko stało się obozem z wigwamami i ogniskiem. Aby dojść do obozu, Indianie najpierw musieli nauczyć się kilku tańców oraz zwyczajów panujących wśród Indian.

Gdy każda grupa wspólnie wykonała  swój totem i każdą buzię zdobiły wojenne barwy, a na głowie sterczał pióropusz, całość plemienia wyruszyła na podbój miasta. W sporym orszaku, czerwonoskórzy wędrowcy przemierzali uśpione miasto. Indiańskie okrzyki i dźwięki z instrumentów, które na wędrówkę zabrał każdy Indianin, poruszyły całą okolicę. Wielki strach padł na napotkane blade twarze, a kiedy plemię dotarło do sklepu z warzywami, kramarz ze strachu obdarował radosnych, krzyczących owocami.  Dzieci serdecznie podziękowały i odeszły zostawiając za sobą spory hałas. Miasto potrzebowało jeszcze dłuższą chwilę, by mogło otrząsnąć się z niecodziennych odwiedzin najmłodszych mieszkańców swoich okolic.  How,  how! :D

Przedszkole Publiczne nr 6 

"Tęczowa szósteczka"

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).