Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

×

Wyszukaj w serwisie

Złowili cztery medale

Fantastyczne wyniki w finale wędkarstwa spławikowego w Opolu osiągnęli uczniowie Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach. Zawodnicy aż cztery razy stawali na podium. Artur Michna  z klasy 4 "a" w kategorii szkół podstawowych indywidualnie zdobył złoty medal. Drużyny zajęły drugie i trzecie miejsce w województwie.

Skład drużyn:

1. Artur Michna, Michał Staszewski, Zofia Jadeszko

2. Piotr Schreiber, Remigiusz Bielec, Łukasz Jacków.

W kategorii szkół gimnazjalnych, Aleksandra Macha  zajęła drugie miejsce indywidualnie, drużyna trzecie w województwie opolskim.

Skład drużyny: Aleksandra Macha, Szymon Jończyk, Dawid Jońca

Gratulacje dla wędkarzy oraz serdeczne podziękowania od dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego  dla kół wędkarskich "Otmęt" i "Gogolin" za fantastyczną współpracę z Zespołem Szkół Sportowych nr 1.

Przygotował: Adam Czyż, koordynator sportu gminy Krapkowice

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).