• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Diamenty Forbesa dla Krapkowickich firm

Prężnie działające firmy z Krapkowic mogą pochwalić się prestiżowymi nagrodami miesięcznika Forbes, które zostały rozdane 19 maja w Opolu podczas uroczystej gali „Diamenty Forbesa 2016”. Wśród nagrodzonych firm prywatnych znalazła się także spółka gminna Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o. Magazyn Forbes swoje nagrody przyznaje przedsiębiorstwom, które w minionym roku najszybciej zwiększyły swoją wartość.

Najwyższą z nagród z krapkowickiej piątki nagrodzonych firm zdobyła spółka Chespa Farby Graficzne sp. z o.o. W kategorii „przychody od 50 do 250 mln PLN” zajęła III miejsce otrzymując Diament Forbesa.

Pozostałe z firm otrzymały wyróżnienia w kategorii „przychody od 5 do 50 mln PLN” i są to: Koliber sp. z o.o., Grasdorf Koła Polska Sp. z o.o., Agroland sp. z o.o. oraz wspomniana wcześniej  spółka gminna Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o., w imieniu której wyróżnienie odebrał Burmistrz Krapkowic – Andrzej Kasiura. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

IMG_6715 (Small).jpeg IMG_6788 (Small).jpeg IMG_6792 (Small).jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).