• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Złote i Diamentowe Gody

Są wzorem i pięknym przykładem dla młodych pokoleń. Dziś złote i diamentowe gody świętowało 12 par. Medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie” w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jubilatom wręczył burmistrz, Andrzej Kasiura. Małżonkowie jednogłośnie przyznali, że podstawą trwałego związku są szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość.

Za 50-lecie pożycia małżeńskiego odznaczeni zostali Państwo: Janina i Jan Doleccy, Lidia i Joachim Gebauer, Anna i Manfred Kontny, Marta i Herbert Krumpiec, Elżbieta i Andrzej Leszewicz, Krystyna i Karol Nowak, Róża i Jerzy Pawliczek, Barbara i Kazimierz Pietruszka, Rita i Antoni Polak, Franciszka i Henryk Walczyk, Barbara i Lesław Zinczyn.

Za 60-lecie pożycia małżeńskiego gratulacje i prezenty odebrali Państwo: Eugenia i Antoni Kuźmiuk.

Wszystkim parom życzymy wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).