• PL
 • EN
 • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności gospodarcze

 • X Forum Gospodarcze

  09 Lutego 2020
  IMG_3886_323IMG_3886.jpeg

  Oferta terenów inwestycyjnych gmin Krapkowice i Gogolin, udogodnienia na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy przy zakupie energii elektrycznej czy gazowej, co to jest mechanizm norweski i jak wyzwolić w sobie autodyscyplinę. Między innymi te tematy poruszane były na X Forum Gospodarczym zorganizowanym 7 lutego przez dwa samorządy: Krapkowice i Gogolin. Jak podkreślali włodarze gmin, przedsiębiorcy nie znają granic administracyjnych, a najważniejsza dla dobrego klimatu gospodarczego jest rozmowa między innymi o przedsiębiorczych potrzebach i założeniach rozwojowych.  

  więcej»
 • Forum dla Mikroprzedsiębiorców

  30 Stycznia 2020
  Forum dla Mikroprzedsiębiorców.png

  Prowadzisz mikroprzedsiębiorstwo w gminie Krapkowice lub Gogolin? Interesują Cię możliwości otrzymania dotacji na rozwój firmy, a może cenisz wymianę doświadczeń w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i analityczne opinie specjalistów? To Forum jest dla Ciebie.

  więcej»
 • Korzyści płynące z wprowadzenia systemu ekozarządzania i audytu EMAS

  29 Stycznia 2020
 • Krapkowice Miastem Przyjaznym Firmom

  10 Grudnia 2019
  Gospodarcze nagrody.jpeg

  Za nami są między innymi Gdynia, Łódź czy Opole. Nasze miasto znalazło się w pierwszej setce obiektywnego rankingu Miasto Przyjazne Firmom 2018. W województwie opolskim wyprzedziła nas jedynie Praszka.

  więcej»
 • Obowiązek rejestracji w BDO do końca roku

  02 Grudnia 2019
  Baza danych.png

  Przedsiębiorco, wytwarzasz, zbierasz, przetwarzasz, bądź transportujesz odpady?Wprowadzasz na rynek produkty, opakowania, lub produkty w opakowaniach? A może wprowadzasz na rynek sprzęt elektryczny, elektroniczny, pojazdy, baterie, akumulatory?

  więcej»
 • Pożyczki na start

  12 Września 2019
  1200x900_pfp_opolskie2-2.png

  Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) w dniu 29 grudnia 2017 roku podpisała Umowę Operacyjną z Bankiem Gospodarstwa Krajowego dotyczącą utworzenia Instrumentu Finansowego – Mikropożyczka na terenie województwa opolskiego.

  więcej»
 • Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej

  06 Sierpnia 2019
  plakat rekrutacyjny szkoleniaopole.jpeg

  Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM Projekcie organizowanym na terenie województwa opolskiego wspierającym aktywizację zawodową osób pozostających bez zatrudnienia i osób pracujących pod tytułem „Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej”.

  więcej»
 • PracoDawca Zdrowia

  15 Lipca 2019
  PracoDawca Zdrowia_info prasowa.png

  Startuje II edycja programu PracoDawca Zdrowia. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców, instytucji i urzędów, które wykazują się dbałością o zdrowie swoich pracowników i skutecznością we wdrażaniu programów promocji zdrowia w firmie.

  więcej»
 • Zaproszenie na „spoga+gafa 2019”

  09 Lipca 2019
  spoga.jpeg

  Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Targi Kolońskie zapraszają przedsiębiorstwa z województwa opolskiego (jeden przedstawiciel z każdej firmy branżowej zarejestrowanej lub działającej na terenie województwa opolskiego) do udziału w międzynarodowych targach ogrodnictwa i wyposażenia ogrodów „spoga+gafa 2019” www.spogagafa.de  połączonych z giełdą kooperacyjną, które odbędą się w dniach 01-04 września 2019 roku w Kolonii/ Niemcy.

  więcej»
 • Spotkanie z cyklu NCBR dla firm

  02 Lipca 2019
  NCBR_dla_Firm_1200x628_miasta_2019_Linia_B_opole.jpeg

  4 lipca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędzie się spotkanie z cyklu NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój). Przedsiębiorcy z regionu będą mieli możliwość uzyskania praktycznej wiedzy jak zdobyć dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację innowacyjnych projektów.

  więcej»
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).