• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Poranna kawa z kartą

Poranna kawa z kartą, czyli promocja Opolskiej Karty Rodziny i Seniora w Krapkowicach. 29 kwietnia przedstawiciele lokalnych firm mogli zapoznać się z inicjatywą i zasadami współpracy z Urzędem Marszałkowskim w tym zakresie.

Według Justyny Osieckiej-Sułek z Urzędu Marszałkowskiego, Krapkowice stanowią przykład bardzo dobrych praktyk w zakresie polityki prorodzinnej i prosenioralnej. Po wprowdzeniu ulg na Pływalnię Delfin czy do Krapkowickiego Domu Kultury, do Urzędu Marszałkowskiego trafiła lawina wniosków. Aby rozszerzyć wachlarz usług, niezbędne jest jednak wsparcie lokalnych przedsiębiorców. Wszystkich chętnych do współpracy zapraszają: Burmistrz Krapkowic, Andrzej Kasiura oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.  

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).