• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Młode piłkarki ręczne kończą sezon

ZSS 1 Krapkowice wspólnie z KS Otmęt w bieżącym roku szkolnym wystawiła dwa zespoły młodzieżowe w rozgrywkach ligi wojewódzkiej dziewcząt.

LIGA WOJEWÓDZKA DZIECI-DZIEWCZĄT W PIŁCE RĘCZNEJ

Liga dzieci- dziewcząt zakończyła się w marcu. Nasza drużyna zajęła  4 miejsce rozgrywając 4 turnieje w każdym po 3 mecze. W klasyfikacji dziewcząt najwyższe 7 miejsce zajęła Karolina Kościółek zdobywając 22 bramki. Trener- Violetta Grzejszczak

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK W PIŁCE RĘCZNEJ

Liga młodziczek zakończyła się w ubiegłym tygodniu. Drużyna KS ZSS 1 Krapkowice zakończyła rozgrywki na miejscu 3. Tytuł „Króla strzelców” zdobyła Alicja Grzejszczak zdobywając 125 bramek w rozgrywkach. Dziewczęta  rozgrywały mecze od października do kwietnia.  Trener –Violetta Grzejszczak , Józef Bienias.

                                                                                                                 ZSS nr 1 w Krapkowicach

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).