• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Młode piłkarki ręczne kończą sezon

ZSS 1 Krapkowice wspólnie z KS Otmęt w bieżącym roku szkolnym wystawiła dwa zespoły młodzieżowe w rozgrywkach ligi wojewódzkiej dziewcząt.

LIGA WOJEWÓDZKA DZIECI-DZIEWCZĄT W PIŁCE RĘCZNEJ

Liga dzieci- dziewcząt zakończyła się w marcu. Nasza drużyna zajęła  4 miejsce rozgrywając 4 turnieje w każdym po 3 mecze. W klasyfikacji dziewcząt najwyższe 7 miejsce zajęła Karolina Kościółek zdobywając 22 bramki. Trener- Violetta Grzejszczak

LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZICZEK W PIŁCE RĘCZNEJ

Liga młodziczek zakończyła się w ubiegłym tygodniu. Drużyna KS ZSS 1 Krapkowice zakończyła rozgrywki na miejscu 3. Tytuł „Króla strzelców” zdobyła Alicja Grzejszczak zdobywając 125 bramek w rozgrywkach. Dziewczęta  rozgrywały mecze od października do kwietnia.  Trener –Violetta Grzejszczak , Józef Bienias.

                                                                                                                 ZSS nr 1 w Krapkowicach

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).