• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Burmistrz Krapkowic otwiera dodatkowe oddziały przedszkolne w roku szkolnym 2016/2017

W dniu 22 kwietnia 2016 r. zakończyła się rekrutacja do przedszkoli w gminie Krapkowice. Wnioski o przyjęcie do placówek przedszkolnych na rok szkolny 2016/2017 można było składać w terminie od 15 lutego do 31 marca 2016 r.  

Od rodziców dzieci wpłynęło łącznie 197 wniosków.  Do przedszkoli zakwalifikowanych zostało 151 dzieci. Przyjęto 106 dzieci do 32 oddziałów przedszkolnych. Dodatkowo uruchomiono 2 oddziały przedszkolne  w Przedszkolu Nr 8 w Krapkowicach oraz w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 4 w Krapkowicach. W obu placówkach w dniu 25 kwietnia br. rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca, ponieważ są jeszcze 22 wolne miejsca. Wnioski o przyjęcie do przedszkoli można będzie składać do 11 maja br.

W związku z dużym zainteresowaniem rodziców dzieci 3-letnich zapisaniem swoich pociech do przedszkoli w Krapkowicach, Burmistrz Krapkowic wyraził zgodę na uruchomienie dodatkowo 1 oddziału w Publicznym Przedszkolu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krapkowicach, gdzie odbędzie w sierpniu br. rekrutacja uzupełniająca ze względu na remont pomieszczenia przedszkolnego.

Dodatkową rekrutację prowadzić będą również przedszkola w Dąbrówce Górnej i w Żywocicach, w których jest nadal 50 wolnych miejsc.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).