• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OGŁOSZENIE BURMISTRZA KRAPKOWIC

OGŁOSZENIE
Burmistrza Krapkowic
o przyznanie stypendiów sportowych w 2010 roku


Na podstawie Uchwały Nr XXVI/295/2009 Rady Miejskiej w Krapkowicach z dnia 25 listopada  2009 roku sprawie określania szczegółowych zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych zawodnikom osiągającym wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym, Burmistrz Krapkowic ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych w roku 2010 roku.

Zasady przyznawania stypendium ujęte zostały w przedmiotowej uchwale.

Ostateczny termin składania wniosków na rok 2010 upływa 12 kwietnia 2010 roku.

Kompletny wniosek należy złożyć w wyznaczonym terminie w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, pok. nr 28, bądź przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, 47-303 Krapkowice, ul. 3 Maja 17 /liczy się data wpływu wniosku do urzędu/.


Burmistrz Krapkowic
 mgr Piotr Solloch

Załączniki:

1. DOCUchwała Nr XXVI-295-2009 w sprawie określania szczegółowych zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych sprawie określania szczegółowych zasad i trybu przyznawania, wstrzymywania i cofania stypendiów sportowych zawodnikom osiągającym wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym.
2. Wzór wniosku.

 

[24-03-2010]


 
 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).