• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Rozbudowa Środowiskowego Domu Samopomocy

       Sala gimnastyczna, pracownie: ceramiczna, plastyczna, techniczna i pomieszczenie socjalne. Trwa rozbudowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Krapkowicach. Fundusze na poprawę warunków podopiecznych Domu pochodzą z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (1 mln 200 tys. zł.) Wniosek o przyznanie dodatkowych środków trafił już do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia, Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Teraz czeka na decyzję Ministerstwa.
       Rozbudowa Domu podyktowana została większym zapotrzebowaniem społecznym. W chwili obecnej ŚDS dysponuje 45 miejscami, osób korzystających jest 52. Dzięki rozbudowie, od 1 sierpnia uruchomionych zostanie 15 miejsc. To oznacza, że z ośrodka będzie mogło korzystać 60 osób.
 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).