• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozbudowa Środowiskowego Domu Samopomocy

       Sala gimnastyczna, pracownie: ceramiczna, plastyczna, techniczna i pomieszczenie socjalne. Trwa rozbudowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Krapkowicach. Fundusze na poprawę warunków podopiecznych Domu pochodzą z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (1 mln 200 tys. zł.) Wniosek o przyznanie dodatkowych środków trafił już do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia, Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Teraz czeka na decyzję Ministerstwa.
       Rozbudowa Domu podyktowana została większym zapotrzebowaniem społecznym. W chwili obecnej ŚDS dysponuje 45 miejscami, osób korzystających jest 52. Dzięki rozbudowie, od 1 sierpnia uruchomionych zostanie 15 miejsc. To oznacza, że z ośrodka będzie mogło korzystać 60 osób.
 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).