• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży

W gminie powołano już specjalny zespół, odbyło się spotkanie ze starostą, wicestarostą i pracownikami urzędów, trwają też kolejne rozmowy, czyli wszystkie ręce na pokład. Ruszyły przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, które odbędą się od 26 do 31 lipca. Pielgrzymi przebywać będą także w Krapkowicach. W niedzielę, 24 lipca gościć będziemy aż 1000 osób z Francji. O 10.30 w Kościele św. Mikołaja odbędzie się msza święta pod przewodnictwem Prymasa Francji. W tym dniu zorganizowany zostanie także Piknik Odrzański. Choć do przyjazdu pielgrzymów zostały jeszcze ponad trzy miesiące, to przygotowania nabierają rozpędu. Takie odwiedziny wymagają optymalnych rozwiązań.

mniejsze.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).