• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Krapkowicach

29 marca odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Krapkowicach. Zebraniu przewodniczył Prezes Zarządu, Andrzej Kasiura. Głównym tematem obrad były przygotowania do planowanego na 23 kwietnia w Ściborowicach zjazdu OSP. Komendant Miejsko-Gminny OSP, druh Jerzy Jarosz przedstawił także informację o przebiegu zebrań sprawozdawczo-wyborczych we wszystkich jednostkach OSP naszej Gminy. W wyniku zebrań wyłoniono 32 delegatów na zjazd miejsko-gminny. Prezes Zarządu przedstawił dwa dokumenty: propozycję Uchwały Programowej i propozycję Ramowego Planu Działania na kadencję 2016-2020. Dokumenty zostały przyjęte jednogłośnie i zostaną przedstawione zjazdowi  do zatwierdzenia.

2 (Small).jpeg 3 (Small).jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).