• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

V KRAPKOWICKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

    Już po raz kolejny w ZSS nr 1 w Krapkowicach odbył się jedyny w okolicy konkurs z języka angielskiego dla klas 1-3 szkół podstawowych. W tegorocznej edycji konkursu wzięli udział uczniowie z sześciu  szkół naszego powiatu: PSP w Żywocicach, ZSP nr 4 w Krapkowicach, ZSP nr 3 w Rogowie Opolskim, PSP nr 2 w Gogolinie, PSP nr 3 w Gogolinie oraz gospodarze – ZSS nr 1 w Krapkowicach.
     Uczestnicy konkursu, jak zwykle, nie zawiedli organizatorów – rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze, a dzieci wykazały się ogromną wiedzą i entuzjazmem, jednocześnie świetnie się bawiąc przy rozwiązywaniu zadań. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom i każdy zasłużył na wyróżnienie. Podium przedstawia się następująco:
I. Marta Czaja – PSP nr 3 Gogolin
II. Antek Tarasek – ZSS nr 1 Krapkowice
III. Alex Zurawsky – PSP nr 2 Gogolin
IV. Krzyś Kubus – ZSS nr 1 Krapkowice
V. Szymon Grembecki – PSP nr 3 Gogolin
VI. Maciek Kowalski – ZSS nr 1 Krapkowice
    Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich naszych uczniów. Zorganizowanie imprezy o tak szerokim zasięgu byłoby niemożliwe bez pomocy naszych stałych sponsorów: o słodki poczęstunek zadbała Rada Rodziców ZSS nr 1, a nagrody rzeczowe ufundowali wydawnictwo OXFORD oraz Szkoła Języków Obcych UNIVERSUM p. K. Ziółkowsiej-Kandziory. Z prawdziwą przyjemnością informujemy również, że pozytywnie na naszą prośbę o sponsoring odpowiedziała firma p. J. Fałka GRASANT. Dzięki naszym sponsorom każdy uczestnik otrzymał ciekawe i wartościowe upominki. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć na ręce Dyrektora ZSS nr 1,  p. Mariusza Znamca, za pomoc w organizacji konkursu.
     Dziękujemy i przypominamy – za rok następna edycja!

                                                                      Alicja Grelowska
                                                                      Magdalena Schneider-Ferenc

Bez tytułu.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).