• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UROCZYSTOŚĆ OBCHODÓW DNIA WĘDKARZA KOŁA PZW OTMĘT W ŚCIBOROWICACH

5-LECIE ISTNIENIA SZKÓŁKI KOŁA PZW OTMĘT W ŚCIBOROWICACH

We wtorek 22.03.2016 w Śietlicy Środowiskowej w Ściborowicach, obchodzono uroczystości DNIA WĘDKARZA oraz 5-lecie działalności Szkółki Wędkarskiej Koła Otmęt w Ściborowicach. Na uroczystość przybyli: burmistrz Krapkowic pan Andrzej Kasiura, przewodniczący Rady ds. Młodzieży przy ZG PZW Wiesław Miś, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kórnicy pan Ryszard Reszczyński, prezes OSP w Ściborowicach pan Hubert Burczyk, przedstawiciele "PORT JACHTOWY" w Krapkowicach Dariusz Wnuk i Tomasz Ślęzak, Henryk Koj Koło PZW Strzeleczki, Adam Szczygielski, Tadeusz Górski, Piotr Michałkiewicz Koło PZW Otmęt. Wiceprezes ZO PZW w Opolu Wiesław Miś uhonorował, Annę Mazurek, Andrzeja Kasiurę i Ryszarda Reszczyńskiego okolicznościowym znaczkiem PZW.

Dyrektor Szkoły w Kórnicy pan Ryszard Reszczyński otrzymał zestaw map i puzli, w podziękowaniu za przychylność i pomoc w działalności Szkółki Wędkarskiej. Młodzi aktywiści wędkarscy: Dominika Mazurek, Kevin Grosz, Martin Kalus, Mateusz Grosz, Marcel Nocoń, Fabian Smuda za wybitną działalność i zaangażowanie na rzecz PZW otrzymali odznakę WZOROWY MŁODY WĘDKARZ.

Pan Ryszard Reszczyński wręczył instruktorowi wędkarstwa młodzieżowego Krzysztofowi Mazurkowi upominek w podziękowaniu za proekologiczne wychowywanie dzieci i młodzieży z terenów wiejskich . Panu Tadeuszowi Górskiemu skarbnikowi Koła Otmęt w dniu jego urodzin odśpiewano STO LAT.

Następnie przedstawiono kilkudziesięciominutowy film z pracy Szkółki Wędkarskiej. Kilkoro młodych ludzi po zdanych testach, otrzymało uprawnienia wędkarskie. Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach dziękowali państwu Annie i Krzysztofowi Mazurkom za ich zaangażowanie w pracy z młodzieżą.

nad. PZW Koło Otmęt

sam_2075.jpeg sam_2077.jpeg sam_2080.jpeg sam_2083.jpeg sam_2091.jpeg sam_2094.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).