• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolna Liga Pływacka

Po krótkiej przerwie wystartowała Szkolna Liga Pływacka. 23 marca w wodnej rywalizacji na pływali Delfin udział wzięło około 100 uczniów szkół podstawowych z Gminy Krapkowice. Zawodnicy o najlepsze czasy walczyli w stylach: grzbietowym, klasycznym i dowolnym.

W klasyfikacji prowadzi zespół z ZSS nr 1 w Krapkowicach. Zawodnicy do tej pory zdobyli 2091 punktów. Na drugim miejscu są uczniowie PSP nr 1 (1927 punktów), a na trzecim SPSP Steblów (703 punkty). Po raz pierwszy od rozpoczęcia rywalizacji PSP nr 1 zdystansowała w punktacji ZSS nr 1 i dzięki temu zbliżyła się do niej w punktacji generalnej całego cyklu.

Do finału Ligi pozostały jeszcze dwa spotkania. Zacięte rywalizacje toczą się nie tylko o tytuł  najszybszych pływaków w Gminie. Zwycięska drużyna otrzyma także 5 tysięcy złotych. Do szkoły, która zajmie drugie miejsce trafią 3 tysiące, a trzecie 2 tysiące złotych. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych stylach otrzymają także nagrody indywidualne.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych startów!!!

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).