• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowice stolicą piłki siatkowej!!!

Krapkowice stolicą piłki siatkowej!!! Tym razem Opolski Związek Piłki Siatkowej powierzył nam organizację finałów wojewódzkich AMATOR 2016. W sobotę, 7 maja w hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach na parkiet wyjdą mężczyźni, dzień później o tytuł najlepszej drużyny walczyć będą kobiety. Patronat honorowy nad turniejami objął Burmistrz Krapkowic, Andrzej Kasiura. Już dziś gorąco zapraszamy Państwa na spotkania.

 

Szczegóły na stronach

http://www.ozps.pl/ozps/wp-content/uploads/AMATOR-2016-mezczy%C5%BAni-1.pdf

http://www.ozps.pl/ozps/wp-content/uploads/AMATOR-2016-kobiet-1.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).