• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ponad 400 wydanych wniosków w niespełna dwa tygodnie!!!

Krapkowicki Ośrodek Pomocy Społecznej jako jeden z pierwszych w kraju rozpoczął wydawanie wniosków do programu Rodzina 500+. Od 1 marca wydano już ponad 400 wniosków. Szacuje się, że w gminie z Programu skorzysta około 1800 rodzin. Wnioski od poniedziałku do piątku można odbierać w siedzibie krapkowickiego OPS-u przy ul. Damrota 2 w pokoju nr 2.

Wnioski o świadczenie przyjmowane będą od 1 kwietnia już w nowych pomieszczeniach. Pracownicy OPS-u na parter zapraszają osoby niepełnosprawne ruchowo i te, które nie wnioskują o wypłatę świadczenia na pierwsze dziecko (czyli bez kryterium dochodowego). Na drugim piętrze, w pokoju nr 13 wnioski składać będą mogli wszyscy pozostali uprawnieni.

Pierwsze świadczenia z programu mają zostać wypłacone już pierwszej połowie kwietnia. I jeszcze jedna ważna informacja, wnioski złożone do 1 lipca będą uprawniały do wyrównania świadczenia od 1 kwietnia.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).