• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Ruszyły zapisy na 34. Krapkowicki Bieg Uliczny

Uwaga!!! Uwaga!!! Ruszyły zapisy na 34. Krapkowicki Bieg Uliczny. Zgłoszeń prosimy dokonywać na www.zmierzymyczas.pl. Start tradycyjnie 1 maja. Do pokonania 10 km. W Biegu Dzieci i Młodzieży dystanse zależne są od kategorii wiekowych. W programie także Sztafeta Zakładów Pracy i marsz Nordic Walking. W ubiegłym roku na linii startu  łącznie stanęło niemal 1500 zawodników. By pobić rekord, już dziś zapraszamy do zapisów!!! Każdy uczestnik Biegu tworzy jego historię. A ta sięga początku lat 80-tych ubiegłego wieku. W 1983 roku, pierwszy bieg ukończyło 225 biegaczy, dziś to jedno z największych wydarzeń sportowych w regionie.

KRAPKOWICKI BIEG.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).