• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W SZKOLE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

19 oraz 26 lutego mieliśmy ZSS nr 1 gościł dzieci z najstarszych grup w przedszkolach nr 6 i 8. Mali goście wzięli udział w pierwszej w swoim życiu lekcji – była to lekcja języka angielskiego poświęcona Walentynkom. Okazało się, że 5 i 6 - latki niewiele lub nawet w niczym nie odbiegają zaangażowaniem, chęciami i gorliwością od uczniów klas I SP. Dzieci nauczyły się kilku nowych słów, zaśpiewały piosenkę i pokolorowały specjalnie dla nich przygotowaną przez uczniów klas 3 SP książeczkę okolicznościową. Atrakcją lekcji było także przedstawienie przygotowane przez uczniów klas 2 i 3 SP w języku angielskim. Na zakończenie każdy z uczestników tej wyjątkowej lekcji otrzymał dyplom  uczestnictwa oraz  naklejkę gratulacyjną.
Dziękujemy, gratulujemy i mamy nadzieję, że przynajmniej z częścią przedszkolaków spotkamy się we wrześniu w pierwszej  klasie.

Alicja Grelowska
Magdalena Schneider-Ferenc

 

przedszkolaki w szkole.jpeg

                                 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).