• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Finał Młodej Ligi w Siatkówce

Podwójny sukces organizacyjny!!! Finał Młodej Ligi po raz pierwszy w Krapkowicach, a Młodej Ligii Kobiet po raz pierwszy na Opolszczyźnie. Od 2 do 6 marca Hala Widowiskowo-Sportowa im. W. Piechoty w Krapkowicach stała się areną siatkarskich zmagań na najwyższym poziomie. O tytuł mistrza walczyły cztery najlepsze zespoły Młodej Ligi Kobiet i Młodej Ligi. W finale Młodej Ligi Kobiet siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot wygrały 3:1 (23:25, 28:26, 25:22, 25:22) z Budowlanymi Łódź. Sopocianki obroniły tytuł Młodzieżowych Mistrzyń Polski. Brązowy medal wywalczyła Legionovia Legionowo. Zawodniczki w meczu o trzecie miejsce pokonały 3:0 (25:13, 25:19, 25:20) Developres SkyRes V LO Rzeszów. Na najwyższym stopniu podium w walce o tytuł mistrza Młodej Ligi stanęli zawodnicy Jastrzębskiego Węgla. Siatkarze w finale pokonali RCS Cerrad Czarnych Radom 3:2 (26:24, 25:22, 15:25, 21:25, 14:16). Brąz wywalczyli zawodnicy LOTOS-u Trefl Gdańsk. W meczu o trzecie miejsce pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:2 (25:14, 14:25, 22:25, 25:17, 15:10).
Mecze można było oglądać na żywo także w Internecie. Transmisje dostępne są na www.youtube.com/user/LigaTVExtra oraz za pośrednictwem strony www.siatkarskaligatv.pl. Za pomoc i wsparcie przy organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce serdecznie dziękujemy Klubowi Tańca Towarzyskiego i Jazzowego „Siera”, Klubowi Sportowemu „PV Volley” oraz sekcji tańca mażoretkowego działającego przy Krapkowickim Domu Kultury. To między innymi dzięki wielkiemu zaangażowaniu młodych ludzi, możliwe było zorganizowanie mistrzostw na tak wysokim poziomie.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).