• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Warsztaty dla dzieci i dorosłych w ZSP nr 4

W Przedszkolu Publicznym nr 4 w Krapkowicach dnia 1 marca 2016 r. w godzinach popołudniowych odbyły się warsztaty robienia kwiatów z bibuły dla rodziców. 

Uczestnicy tego spotkania zdobyli umiejętność tworzenia bibułowych kwiatów, poznali sposoby wycinania , skręcania, sklejania i zwijania. Tematem tego spotkania były „Przebiśniegi”.

Każdy uczestnik spotkania krok po kroku  wykonywał kolejne czynności, a efektem tej pracy była   przepiękna doniczka z przebiśniegami.

Mimo, że niektóre  czynności okazały trudne w wykonaniu, to jednak nikt się nie poddawał i precyzyjnie dążył do celu. Warsztaty szybko dobiegły końca , a wszyscy uczestnicy zdobyli nowe doświadczenie i zadowoleni wrócili do domu ze swoim własnoręcznie wykonanymi kwiatami. 

Spotkanie cieszyło się  zainteresowaniem ze strony rodziców. W przyszłości planujemy zorganizowanie podobnych warsztatów, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

nad. ZSP nr 4

htc z 040 (Small).jpeg htc z 042 (Small).jpeg htc z 043 (Small).jpeg htc z 044 (Small).jpeg htc z 045 (Small).jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).