• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Złoto dla zawodniczek PGE Atom Trefl Sopot

W finale Młodej Ligi Kobiet siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot wygrały 3:1 (23:25, 28:26, 25:22, 25:22) z Budowlanymi Łódź. Sopocianki obroniły tytuł Młodzieżowych Mistrzyń Polski. Brązowy medal wywalczyła Legionovia Legionowo. Zawodniczki w meczu o trzecie miejsce pokonały 3:0 (25:13, 25:19, 25:20) Developres SkyRes V LO Rzeszów.
Transmisja meczu PGE Atom Trefl Sopot - Legionovia Legionowo https://www.youtube.com/watch?v=J-Tw7oqajtk

Już jutro na parkiet hali w Krapkowicach wyjdą zawodnicy Młodej Ligi. Pierwszy mecz o 15.00. Lotos Trefl Gdańsk zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).