• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

OGŁOSZENIE BURMISTRZA KRAPKOWIC - DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH

Burmistrz Krapkowic informuje, że zamierza zlecić bez stosowania przepisów ustawy  – Prawo zamówień publicznych (art.4 pkt 8 ) wykonanie na przestrzeni 2009 r. zadanie pod nazwą „Dostawa artykułów biurowych do Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17 ”. Zainteresowanych wykonawców prosi się o zgłaszanie w terminie do dnia 17 grudnia 2008r. pocztą elektroniczną na adres: , lub fax  077 44 66 888 wniosków o przesłanie dokumentów niezbędnych do złożenia oferty .

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).