• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

25-lecie Klubu Tańca Towarzyskiego i Jazzowego "Siera"

Gratulacje, podziękowania i życzenia dalszych sukcesów. W niedzielę Klub Tańca Towarzyskiego i Jazzowego Siera obchodził 25-lecie swojej działalności. Jubileuszowe uroczystości odbyły się w Krapkowickim Domu Kultury. Klub „Siera” rozpoczął swoją działalność w 1990 roku. Od tego czasu dla mieszkańców Krapkowic i okolic jest doskonałą propozycją spędzania czasu wolnego. Oferta skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Pani Agnieszka Daniszewska, założycielka Klubu z rąk przewodniczącego Rady Miejskiej, Andrzeja Małkiewicza otrzymała odznakę honorową Zasłużonej dla Miasta i Gminy Krapkowice. Burmistrz, Andrzej Kasiura trenerce przekazał najserdeczniejsze życzenia oraz bon, który pozwoli sfinansować zakup bluz kilkudziesięciu tancerzom Klubu. Podziękował także za wieloletnią popularyzację tańca jako formy wychowania, rekreacji i rozrywki. Życzył niesłabnącego zapału i podejmowania działań, które zawsze będą źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Więcej informacji o działalności Klubu znajdą Państwo na stronie http://sieradan.pl/

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).