• DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wojewódzki Finał w Tenisie Stołowym

Nasi zawodnicy w ścisłej czołówce!!! 22 lutego w Brzegu odbył się finał wojewódzki w tenisie stołowym szkół podstawowych. O tytuł najlepszego tenisisty w województwie rywalizowało 54 zawodników, gminę Krapkowice reprezentowało 3 uczniów.

Adam Linek z PSP nr 4 w Krapkowicach zajął 4 miejsce, a Michał Wodniak z PSSP nr 5 uplasował się na 6 pozycji. Na 13 miejscu sklasyfikowano Dawida Czecha z PSP Żywocice. Mistrzem województwa opolskiego został przedstawiciel naszego powiatu, Błażej Szczepanek z PSP Stradunia.

Wszyscy zawodnicy reprezentują klub LZS Żywocice. Zawodnikom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej. Sukcesu gratulujemy także Norbertowi Mnichowi, trenerowi klubowemu zawodników.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).