• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zimowisko w ZSP nr 4 - podsumowanie

Zajęcia w czasie ferii zimowych odbyły się jak zawsze w pierwszym tygodniu. Chętnych było bardzo dużo, bo aż 85 uczniów z klas 1- 3. Powstało więc 6 grup, którymi opiekowało się 6 wychowawców – nauczycieli naszej szkoły.

W pierwszym dniu byliśmy na basenie „Delfin” w Krapkowicach. Drugiego dnia były gry i zabawy w grupach oraz wyjście  do kina na film pt. „Mały książę”. W środę każda z grup uczestniczyła w warsztatach plastycznych organizowanych przez Krapkowicki Dom Kultury i prowadzonych przez panią Pacion. Dzieci oglądały prace innych uczestników warsztatów, lepiły w glinie, widziały piec do wypalania figurek z gliny. Była też projekcja filmu dla dzieci „Hotel Transylwania” i pieczenie popcornu.

W kolejnym dniu było ognisko z pieczeniem kiełbasek, które przygotował dla nas pan woźny. Wszystkim bardzo się podobało. Ostatniego dnia były gry, zabawy i zajęcia plastyczne w grupach oraz zawody sportowe w grupach wiekowych – „na wesoło”, czyli śmieszne, nietypowe konkurencje. Zimowisko posumowano dyplomami dla wszystkich uczestników oraz drobnymi upominkami.

Każdego dnia dzieci korzystały z posiłków w szkolnej stołówce oraz mogły uczestniczyć w zajęciach sportowych z taekwondo.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).