MIKE WYSOCKY „LUX AETERNA-WIECZNE ŚWIATŁO”

Krapkowiczanin autorem powieści science fiction. Spod pióra Mika Wysockyego wyszła powieść „Lux Aterna–Wieczne światło”. Spotkanie z debiutującym pisarzem odbędzie się 26 lutego w Miejskiej i Gminnej Bibliotece  Publicznej w Krapkowicach przy ulicy Mickiewicza 1. Na spotkaniu Mike Wysocky zdradzi tajniki warsztatu i odpowie na szereg pytań. Będzie również czas na autografy. Zapraszamy serdecznie!!!

O książce:

Janek nie pamięta, kim jest. Nie wie, dlaczego zamknięto go w ciemnym i śmierdzącym lochu w towarzystwie szczura i dwójki współwięźniów za ścianą. I dlaczego w jego głowie zaczynają pojawiać się dziwne wizje? To obrazy z jego przeszłości czy zwykłe sny? A może paranoja albo eksperyment naukowy?

Nowe technologie, fizyka, wszechświat, Gwardziści, Buntownicy, Świadomi, czas, przeznaczenie i… Wieczne Światło – to właśnie Lux Aeterna.

O autorze:

Mike Wysocky – ur. w 1984 roku w Krapkowicach na Opolszczyźnie. Tłumacz, podróżnik, pasjonat futurologii, z wykształcenia aktor. Do świata literackiego wkroczył debiutancką powieścią science fiction „Lux Aeterna – Wieczne Światło”, pierwszą częścią trylogii o istocie bytów wplecionej w sens istnienia Wszechświata.