• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkółka wędkarska PZW Koło Otmęt

6 lutego 2016 roku na terenie krapkowickiej Mariny odbyły się praktyczne zajęcia młodzieży uczęszczającej na feryjne zajęcia Szkółki Wędkarskiej, które odbywają się codziennie w sali sportowej w Zespole Szkolno-Przdszkolnym w Kórnicy i Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach. Zajęcia prowadzone są codziennie przez 4 godziny.

Po zakończeniu zajęć z wędkarstwa rzutowego i zajęć teoretycznych, przyszedł czas na zajęcia praktyczne nad wodą. Pod okiem rodziców, doświadczonego instruktora młodzieżowego i ratownika medycznego Krzysztofa Mazurka, dzieci ubrane w kamizelki ratunkowe przystąpiły do wędkowania metodą spinningową.

Szczęście dopisywało młodym wędkarzom wszyscy złowili po kilka ryb i to w kilku gatunkach.

Spotkanie nad wodą zostało zakończone ogniskiem oraz pieczeniem kiełbasek. Od poniedziałku znów do pracy tj. czterogodzinnych treningów, po których co najmniej 9- cioro pojedzie na Halowe Zawody Rzutowe 13 lutego br. do Ozimka.

Zarząd Koła Otmęt serdecznie dziękuje Pani Annie Mazurek ze Świetlicy Środowiskowej w Ściborowicach, Panu dyrektorowi Ryszardowi Reszczyńskiemu za przychylność i udostępnienie Sali Sportowej.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).