• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zimowisko w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Krapkowicach

Ferie to czas odpoczynku, zabawy i aktywnego spędzania czasu wolnego. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty zimowiska. Dzieci zapoznały się z zawodem snycerza i kowala i sami mogli posmakować tego zawodu. Panowie policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Krapkowicach przypomnieli zasady zachowania się na drodze oraz jak bezpiecznie bawić się w czasie trwania zimy. Na naszych uczniów czekały jeszcze wyjazdy na basen, do Muzeum Śląska Opolskiego, wyjście do kina, dyskoteka szkolna oraz gry i zabawy.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).