• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Szkółka Wędkarska Koła PZW Otmęt-Krapkowice

Szkółka Wędkarska Koła PZW Otmęt-Krapkowice zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z zakresu wędkarstwa rzutowego i spinningu.  Szkolenie prowadzone przez instruktora Pana Krzysztofa Mazurek stanowią solidny trening przed uczestnictwem w zawodach rzutowych i spinningu,
z kolei instruktaż teoretyczny przygotuje młodych uczestników do zdania testu na Kartę Wędkarską.  
Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz otwarcia się na nietuzinkową dyscyplinę sportową – casting sport.
Zajęcia prowadzone są w Szkole Podstawowej w Kórnicy.
W pierwszym tygodniu ferii (01.02-06.02) w godzinach 15:30 – 19:00
W drugim tygodniu ferii (08.02 – 12.02) w godzinach 09:00 – 13:00
Zapraszamy!

IMGP0005 (Small).jpeg IMGP0045 (Small).jpeg IMGP0066 (Small).jpeg IMGP0070 (Small).jpeg IMGP0071 (Small).jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).