• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Nowe dowody osobiste

Szanowni Państwo, w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną dotychczasowe wnioski

Kultura
Dzień Kobiet

Drogie Panie zapraszamy na Dzień Kobiet. W tym roku artyści z Teatru Muzycznego w Poznaniu zaprezentują program pt. Brunetki, Blondynki... .

Kultura
Koncert Walentynkowy

13 Lutego 2019

Ferie 2019

17 Stycznia 2019

Edukacja
Rekrutacja do przedszkoli

Z dniem 04 lutego 2019 r. rozpoczyna się nabór dzieci do przedszkoli prowadzonych przez gminę Krapkowice na rok szkolny 2019/2020.

Sport i turystyka
"Lekkoateltyka dla Każdego"

Gmina Krapkowice w programie Lekkoatletyka dla Każdego. W Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej nr 5 ruszyła pierwsza sekcja młodych lekkoatletów.

Komunikaty i ogłoszenia
Dopłaty do wymiany pieców – nabór wniosków

Burmistrz Krapkowic ogłasza nabór wniosków na udzielenie dotacji celowych na wymianę węglowych źródeł ogrzewania na ekologiczne.

Gospodarka odpadami - aktualności
MPSZOK w innej lokalizacji

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Zawiadamiamy, że w dniach 8-9 lutego br. Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zostanie ustawiony na parkingu naprzeciwko wejścia do części hotelowej hali widowiskowo-sportowej im. W. Piechoty w Krapkowicach.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
IX Krapkowickie Forum Gospodarcze

Niemiecki rynek pracy otwiera się na migrantów spoza UE, czy to oznacza, że rok 2019 będzie rokiem pracownika? Choć na razie nasi zachodni sąsiedzi będą przyjmować tylko pracowników wykwalifikowanych ze znajomością języka niemieckiego, to i tak na rynku pracy zajdą znaczne zmiany.

Aktualności gospodarcze
Agro-Eko

21 Listopada 2018

Ponad 500 nowych miejsc pracy

18 Października 2018

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).