• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Poziom wody opada

To był pracowity weekend dla służb Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Pracownicy monitorowali sytuację na Odrze i Osobłodze. Rzeki płyną już w korytach, a ich poziom znacznie się obniżył.

Aktualności lokalne
Stan alarmowy

14 Października 2020

WAŻNY KOMUNIKAT!

09 Października 2020

Serce na nakrętki

08 Października 2020

Pchli Targ

07 Października 2020

Kultura
Miesiąc Seniora

„Miesiąc Seniora” to  święto, które organizowane jest co roku dla wszystkich Seniorów z gminy Krapkowice. To szczególny czas, w którym Seniorzy mogą się spotkać i wymienić doświadczeniami, ale również pochwalić swoimi talentami i umiejętnościami oraz wziąć czynny udział w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych.

Kultura
Hafciarski Świat 2020

09 Września 2020

Kiermasz Sztuki Amatorskiej

31 Sierpnia 2020

Kiermasz Sztuki Amatorskiej

17 Sierpnia 2020

Piknik z historią

21 Lipca 2020

Edukacja
Medal KEN dla dyrektora Leszka Felsztyńskiego

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Rogowie Opolskim, Leszka Felsztyńskiego. Odznaczenie przyznane zostało dyrektorowi na wniosek burmistrza Krapkowic za wartościowy wkład wychowawczy i dydaktyczny oraz podejmowanie nowatorskich i twórczych metod w pracy edukacyjnej.

Edukacja
Dzień Edukacji Narodowej

14 Października 2020

Konkursy nawiązujące do PSR

06 Października 2020

Stypendia dla najlepszych.

18 Września 2020

Sport i turystyka
Piłka nożna dziewcząt

19 października w hali sportowej przy PSP nr 1 w Krapkowicach rozegrane zostały mistrzostwa gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt. Pierwsze miejsce zajęły uczennice PSSP nr 5, drugie PSP nr 1, a trzecie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Komunikaty i ogłoszenia
Ogłoszenie Burmistrza Krapkowic z dnia 09 października 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych

Burmistrz Krapkowic ogłasza konsultacje społeczne dotyczące „Programu współpracy Gminy Krapkowice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”

Gospodarka odpadami - aktualności
Za brak deklaracji odpadowej oraz brak kompostownika grozi mandat!

W piątek 4 września 2020 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wykroczeń, za które strażnicy straży gminnych są uprawnieni do nakładania grzywien w drodze mandatu karnego. 

Rada miejska - aktualności
XIX Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

24 września 2020 r. (czwartek) o godzinie 1400 w Krapkowickim Domu Kultury, ul. Prudnicka 7 (sala kinowa) odbędzie się XIX Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pani Minister o gospodarce z przedsiębiorcami

Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców i wykorzystanie jej elementów przez pracodawców i podmioty gospodarcze z terenu powiatu krapkowickiego. Te tematy 9 lipca zdominowały spotkanie Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej - Jedynak z przedsiębiorcami.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
  • logotypy.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).