• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Na Krapkwockim Rynku wielkie zmiany.

Od 5 sierpnia pierwszeństwo na Rynku będą mieli piesi.

Aktualności lokalne
Nieoznakowanie posesji

27 Lipca 2020

Walka z komarami

17 Lipca 2020

Kultura
Piknik z historią

Stowarzyszenie Perły Baroku zaprasza na piknik z historią. W programie opowieść o strojach cywilnych z epoki, prezentacja umundurowania oraz uzbrojenia żołnierzy z okresu wojen śląskich, nauka tańców dawnych dla chętnych zakończona wspólną zabawą. Zamek w Rogowie Opolskim, 31 lipca. Rozpoczęcie o godzinie 17.30.

Kultura
Pchli Targ

14 Lipca 2020

Bubble Day

02 Lipca 2020

Edukacja
Wolne miejsca w przedszkolach na rok szkolny 2020/2021

3 sierpnia 2020 roku rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli. Łącznie w gminie Krapkowice jest 37 wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych.

Gospodarka odpadami - aktualności
Ważne! 15 lipca upływa termin płatności opłaty za odpady za miesiąc czerwiec

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Przypominamy, że dnia 15 lipca br. upływa termin uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiąc czerwiec.

Rada miejska - aktualności
Burmistrz Krapkowic stanowczo zaprzecza zarzutom Radnej

W związku z Interpelacją Radnej Marii Karweckiej z dnia 16 czerwca 2020 r.w sprawie nadzoru organu prowadzącego nad placówkami oświatowo-wychowawczymi na terenie miasta i gminy Krapkowice w latach 2016-2020 Burmistrz Krapkowic odpowiada:

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pani Minister o gospodarce z przedsiębiorcami

Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców i wykorzystanie jej elementów przez pracodawców i podmioty gospodarcze z terenu powiatu krapkowickiego. Te tematy 9 lipca zdominowały spotkanie Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej - Jedynak z przedsiębiorcami.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).