• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Rusza nabór wniosków w ramach programu priorytetowego "Moja Woda"

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłasza od dnia 01.07.2020 roku nabór wniosków do Programu „Moja Woda”. Program realizowany będzie w latach 2020 – 2024.

Kultura
Zapraszamy na plenerowe kino samochodowe

Niemieckie kino samochodowe w Krapkowicach to pierwsze takie wydarzenie w okolicy. Odbędzie się dnia 03.07.2020 o godz. 21:30 na parkingu przed pływalnią Delfin, ul. Wrzosów 2 w Krapkowicach. Wstęp bezpłatny.

Sport i turystyka
Aktywne wakacje z Delfinem

Spółka Delfin na czas wakacji przygotowała tygodniowe cykle zajęć z trzech dyscyplin sportowych: piłka siatkowa, tenis ziemny, piłka nożna. Zajęcia będzie przeprowadzać wykwalifikowana kadra trenerska z poszczególnych dyscyplin.

Komunikaty i ogłoszenia
Zawiadomienie z dnia 30.06.2020 r.

Na podstawie art. 53 ust. 1 o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2020 r. poz. 293) zawiadamiam, że na wniosek Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie wszczęte zostało postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na: budowie sieci gazowej średniego ciśnienia Ø 110PE, Ø90PE do 0,5 MPa.

Gospodarka odpadami - aktualności
Zapytanie ofertowe na usuwanie folii rolniczych, siatki i sznurka

Burmistrz Krapkowic zaprasza do składania ofert na zadanie pn.: ,,Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag z terenu Gminy Krapkowice".

Rada miejska - aktualności
Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Ponad 4 mln na inwestycje

4 200 000 zł dla gminy Krapkowice na inwestycje. Taką informację podczas konferencji 25 czerwca otrzymał burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura od wojewody opolskiego Adriana Czubaka.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).