• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Jarmark Bożonarodzeniowy 2019

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz burmistrz Gogolina Joachim Wojtala serdecznie zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy 2019.

Kultura
Repertuar kina

Kraina Lodu 2 czy Jak poślubić milionera? Zapraszamy na seanse do krapkowickiego kina.

Edukacja
50-lecie szkoły muzycznej

W poniedziałek, 28 października Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Piotra Świerca w Krapkowicach obchodziła 50-lecie istnienia. Podczas tego wyjątkowego dnia nie zabrakło oczywiście muzycznych dźwięków i gratulacji. Te, podczas jubileuszowego koncertu dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom oraz uczniom złożył między innymi burmistrz Andrzej Kasiura "Składam serdeczne gratulacje i wyrazy najwyższego uznania za pół wieku harmonijnego grania, za kształtowanie młodych umysłów oraz rozwijanie uczniowskich pasji i talentów". Bo "Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą nauczać" Mark Twain. 

Edukacja
Akcja Ekogeneracja

28 Października 2019

Szkoła pamięta

28 Października 2019

Pasowanie na ucznia

18 Października 2019

Razem bezpieczniej w Żużeli

18 Października 2019

Sport i turystyka
Jarmarki bożonarodzeniowe w Dreźnie

Towarzystwo Przyjaciół Krapkowic i Urząd Miasta oraz Gminy w Krapkowicach organizują wycieczkę do Drezna na jarmarki bożonarodzeniowe. Wyjazd w niedzielę adwentową, 8 grudnia.

Komunikaty i ogłoszenia
Europa dla obywateli

To program Unii Europejskiej, wspierający samorządy, organizacje pozarządowe i inne instytucje nienastawione na zysk, działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji.

Gospodarka odpadami - aktualności
Spotkanie z mieszkańcami na temat odpadów

Firma Naprzód Sp. z o.o.zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Krapkowice na spotkanie dotyczące gospodarki odpadami, które  odbędzie się 14 grudnia 2019r. (sobota) o godz. 17:00 w Krapkowickim Domu Kultury

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Krapkowice Miastem Przyjaznym Firmom

Za nami są między innymi Gdynia, Łódź czy Opole. Nasze miasto znalazło się w pierwszej setce obiektywnego rankingu Miasto Przyjazne Firmom 2018. W województwie opolskim wyprzedziła nas jedynie Praszka.

Aktualności gospodarcze
Pożyczki na start

12 Września 2019

PracoDawca Zdrowia

15 Lipca 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).