• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
UWAGA KIEROWCY

Zmiana organizacji ruchu w rejonie krapkowickich cmentarzy.

Aktualności lokalne
60 lat razem

28 Października 2020

Kasa zamknięta

26 Października 2020

Uwaga rolnicy!

21 Października 2020

Kultura
Miesiąc Seniora

„Miesiąc Seniora” to  święto, które organizowane jest co roku dla wszystkich Seniorów z gminy Krapkowice. To szczególny czas, w którym Seniorzy mogą się spotkać i wymienić doświadczeniami, ale również pochwalić swoimi talentami i umiejętnościami oraz wziąć czynny udział w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych.

Kultura
Hafciarski Świat 2020

09 Września 2020

Kiermasz Sztuki Amatorskiej

31 Sierpnia 2020

Kiermasz Sztuki Amatorskiej

17 Sierpnia 2020

Piknik z historią

21 Lipca 2020

Edukacja
Medal KEN dla dyrektora Leszka Felsztyńskiego

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Rogowie Opolskim, Leszka Felsztyńskiego. Odznaczenie przyznane zostało dyrektorowi na wniosek burmistrza Krapkowic za wartościowy wkład wychowawczy i dydaktyczny oraz podejmowanie nowatorskich i twórczych metod w pracy edukacyjnej.

Edukacja
Dzień Edukacji Narodowej

14 Października 2020

Konkursy nawiązujące do PSR

06 Października 2020

Stypendia dla najlepszych.

18 Września 2020

Sport i turystyka
Podsumowanie Ligi Pływackiej

29 października w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach podsumowano czwartą już edycję Ligi Pływackiej. Burmistrz Andrzej Kasiura, przedstawiciel Pływalni Delfin Romuald Haraf oraz koordynator sportu szkolnego w gminie Adam Czyż wręczyli vouchery dyrektorom szkół, których uczniowie osiągnęli najlepsze wyniki.

Sport i turystyka
Mistrzostwa Polski w Karate SHOTOKAN

21 Października 2020

Piłka nożna dziewcząt

19 Października 2020

Nasi uczniowie biegali w Namysłowie

08 Października 2020

Komunikaty i ogłoszenia
Zawiadomienie

Na podstawie art. 53 ust. 1 o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2020 r. poz. 293) zawiadamiam, że na wniosek Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. wszczęte zostało postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na: budowie sieci gazowej niskiego ciśnienia DN110mn, PEHD, długości ok 320 m oraz sieci gazowej niskiego ciśnienia DN 160mm, PEHD długości ok. 200 m. (...)

Gospodarka odpadami - aktualności
Za brak deklaracji odpadowej oraz brak kompostownika grozi mandat!

W piątek 4 września 2020 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wykroczeń, za które strażnicy straży gminnych są uprawnieni do nakładania grzywien w drodze mandatu karnego. 

Rada miejska - aktualności
XIX Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

24 września 2020 r. (czwartek) o godzinie 1400 w Krapkowickim Domu Kultury, ul. Prudnicka 7 (sala kinowa) odbędzie się XIX Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pani Minister o gospodarce z przedsiębiorcami

Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców i wykorzystanie jej elementów przez pracodawców i podmioty gospodarcze z terenu powiatu krapkowickiego. Te tematy 9 lipca zdominowały spotkanie Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej - Jedynak z przedsiębiorcami.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
  • logotypy.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).