• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Krapkowicki Budżet Obywatelski na 2020 rok

Twoja decyzja w Twoim mieście. Ruszył Krapkowicki Budżet Obywatelski na 2020 rok. Gmina na realizację pomysłów mieszkańców przekaże 240 tysięcy złotych. Kwota ta podzielona zostanie na dwa obszary: Krapkowice miasto oraz Krapkowice sołectwa.

Aktualności lokalne
Dożynki w Żywocicach

16 Sierpnia 2019

Dokumentacja na most gotowa

09 Sierpnia 2019

Lato czas inwestycji

08 Sierpnia 2019

Ostrzeżenie meteorologiczne

07 Sierpnia 2019

Kultura
Kino plenerowe

Zapraszamy serdecznie już w najbliższy piątek na kino plenerowe w parku "Magnolia".

Edukacja
Mobilny gabinet stomatologiczny w gminie Krapkowice

W gminie Krapkowice od 7 do 21 sierpnia 2019 r.  gości Dentobus, mobilny gabinet stomatologiczny, który pomoże nauczyć naszych najmłodszych  zdrowych nawyków dbania o higienę jamy ustnej.

Sport i turystyka
Wycieczka do Warszawy

Łazienki Królewskie, ulica Krakowskie Przedmieście, Stadion Narodowy i drapacze chmur na Placu Europejskim. To zdaniem mieszkańców Krapkowic, którzy zwiedzali stolicę, jedne z najatrakcyjniejszych punktów Warszawy. 

Komunikaty i ogłoszenia
Bezpłatne badania przesiewowe

Szpital Wojewódzki w Opolu informuje, że realizuje program badań przesiewowych raka jelita grubego finansowany przez Ministerstwo Zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia bezpłatnych badań kolonoskopowych, bez skierowania. Badania wykonywane są w Pracowni Endoskopii i Bronchoskopii przy Szpitalu Wojewódzkim w Opolu.

Gospodarka odpadami - aktualności
Zapytanie ofertowe na zadanie dot. usuwania wyrobów zawierających azbest

Burmistrz Krapkowic zaprasza do składania ofert na zadanie pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krapkowice w 2019 roku".

Rada miejska - aktualności
X NADZWYCZAJNA SESJA RADY MIEJSKIEJ W KRAPKOWICACH

Na wniosek Burmistrza Krapkowic z dnia 12.08.2019 roku, działającego w oparciu  o art. 20 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym (t.j.Dz.U.z 2019 r. poz. 506 z późn.zm.) zwołuję na dzień 22 sierpnia 2019 r. (czwartek) o godz. 1500 w Urzędzie Miasta i Gminy  w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17 X  NADZWYCZAJNĄ SESJĘ RADY MIEJSKIEJ W KRAPKOWICACH.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej

Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM Projekcie organizowanym na terenie województwa opolskiego wspierającym aktywizację zawodową osób pozostających bez zatrudnienia i osób pracujących pod tytułem „Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej”.

Aktualności gospodarcze
PracoDawca Zdrowia

15 Lipca 2019

Opolskie studia praktyczne

26 Czerwca 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).