• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
INFORMUJEMY

Kasa w Urzędzie jest zamknięta.

Aktualności lokalne
Uwaga rolnicy!

21 Października 2020

Poziom wody opada

19 Października 2020

Stan alarmowy

14 Października 2020

Kultura
Miesiąc Seniora

„Miesiąc Seniora” to  święto, które organizowane jest co roku dla wszystkich Seniorów z gminy Krapkowice. To szczególny czas, w którym Seniorzy mogą się spotkać i wymienić doświadczeniami, ale również pochwalić swoimi talentami i umiejętnościami oraz wziąć czynny udział w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych.

Kultura
Hafciarski Świat 2020

09 Września 2020

Kiermasz Sztuki Amatorskiej

31 Sierpnia 2020

Kiermasz Sztuki Amatorskiej

17 Sierpnia 2020

Piknik z historią

21 Lipca 2020

Edukacja
Medal KEN dla dyrektora Leszka Felsztyńskiego

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Rogowie Opolskim, Leszka Felsztyńskiego. Odznaczenie przyznane zostało dyrektorowi na wniosek burmistrza Krapkowic za wartościowy wkład wychowawczy i dydaktyczny oraz podejmowanie nowatorskich i twórczych metod w pracy edukacyjnej.

Edukacja
Dzień Edukacji Narodowej

14 Października 2020

Konkursy nawiązujące do PSR

06 Października 2020

Stypendia dla najlepszych.

18 Września 2020

Sport i turystyka
Mistrzostwa Polski w Karate SHOTOKAN

Zmęczeni, trochę poobijani, ale szczęśliwi wrócili zawodnicy Klubu Karate-do Shotokan ze stylowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w Stargardzie 17 października.

Sport i turystyka
Piłka nożna dziewcząt

19 Października 2020

Nasi uczniowie biegali w Namysłowie

08 Października 2020

Międzyszkolne Regaty Kajakowe

01 Października 2020

Komunikaty i ogłoszenia
Informacja dla hodowców drobiu

W związku z zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków w Polsce hodowcy drobiu powinni zachowywać szczególną ostrożność i stosować odpowiednie środki bioasekuracji minimalizujące ryzyko przeniesienia wirusa grypy ptaków do gospodarstwa, w szczególności

Gospodarka odpadami - aktualności
Za brak deklaracji odpadowej oraz brak kompostownika grozi mandat!

W piątek 4 września 2020 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wykroczeń, za które strażnicy straży gminnych są uprawnieni do nakładania grzywien w drodze mandatu karnego. 

Rada miejska - aktualności
XIX Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

24 września 2020 r. (czwartek) o godzinie 1400 w Krapkowickim Domu Kultury, ul. Prudnicka 7 (sala kinowa) odbędzie się XIX Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pani Minister o gospodarce z przedsiębiorcami

Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców i wykorzystanie jej elementów przez pracodawców i podmioty gospodarcze z terenu powiatu krapkowickiego. Te tematy 9 lipca zdominowały spotkanie Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej - Jedynak z przedsiębiorcami.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
  • logotypy.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).