• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Droga w Kórnicy otwarta

Oficjalnie otwarcie przebudowanej drogi nr 416 w Kórnicy. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu jako inwestor, podszedł do zadania bardzo elastycznie, uwzględniając w projekcie wnioski i opinie mieszkańców.

Kultura
Piknik z historią

Stowarzyszenie Perły Baroku zaprasza na piknik z historią. W programie opowieść o strojach cywilnych z epoki, prezentacja umundurowania oraz uzbrojenia żołnierzy z okresu wojen śląskich, nauka tańców dawnych dla chętnych zakończona wspólną zabawą. Zamek w Rogowie Opolskim, 31 lipca. Rozpoczęcie o godzinie 17.30.

Kultura
Pchli Targ

14 Lipca 2020

Bubble Day

02 Lipca 2020

Edukacja
Stypendia i zasiłki szkolne w 2020 roku

Na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2020 r. poz.1327) istnieje możliwość uzyskania przez uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Krapkowice stypendium szkolnego oraz zasiłku szkolnego. 

Sport i turystyka
Dziękujemy!

Wszystkim zaangażowanym w organizacje przejazdu Tour de Pologne.

Komunikaty i ogłoszenia
Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż działki

pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Rada miejska - aktualności
Burmistrz Krapkowic stanowczo zaprzecza zarzutom Radnej

W związku z Interpelacją Radnej Marii Karweckiej z dnia 16 czerwca 2020 r.w sprawie nadzoru organu prowadzącego nad placówkami oświatowo-wychowawczymi na terenie miasta i gminy Krapkowice w latach 2016-2020 Burmistrz Krapkowic odpowiada:

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pani Minister o gospodarce z przedsiębiorcami

Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców i wykorzystanie jej elementów przez pracodawców i podmioty gospodarcze z terenu powiatu krapkowickiego. Te tematy 9 lipca zdominowały spotkanie Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej - Jedynak z przedsiębiorcami.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).