• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Zapisy na Jarmark Bożonarodzeniowy

14 listopada ruszą zapisy na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Oferty wystawców przyjmowane będą do 3 grudnia. Opłata za wynajęcie drewnianego domku na cztery dni wynosi 200 złotych brutto. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularzy, które należy przesłać na . Więcej informacji pod numerem telefonu 77 44 66 884.

Kultura
Koncerty w Krapkowickim Domu Kultury

Z okazji obchodów Święta Niepodległości burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura zaprasza do Krapkowickiego Domu Kultury na wyjątkowe koncerty. W niedzielę, 10 listopada w koncercie "Niepodległość muzyczne ma imię...7" wystąpią wokaliści Krapkowickiego Studia Piosenki i Krapkowickie Niezapominajki. W poniedziałek, 11 listopada na deskach KDK "Piosenki Polskiego Kina" w wykonaniu Take Style Project.

Kultura
Forum Seniorów

04 Listopada 2019

Piąty tydzień Miesiąca Seniora

24 Października 2019

Z Krapkowic w świat

23 Października 2019

Edukacja
50-lecie szkoły muzycznej

W poniedziałek, 28 października Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Piotra Świerca w Krapkowicach obchodziła 50-lecie istnienia. Podczas tego wyjątkowego dnia nie zabrakło oczywiście muzycznych dźwięków i gratulacji. Te, podczas jubileuszowego koncertu dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom oraz uczniom złożył między innymi burmistrz Andrzej Kasiura "Składam serdeczne gratulacje i wyrazy najwyższego uznania za pół wieku harmonijnego grania, za kształtowanie młodych umysłów oraz rozwijanie uczniowskich pasji i talentów". Bo "Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą nauczać" Mark Twain. 

Edukacja
Akcja Ekogeneracja

28 Października 2019

Szkoła pamięta

28 Października 2019

Pasowanie na ucznia

18 Października 2019

Razem bezpieczniej w Żużeli

18 Października 2019

Sport i turystyka
GRAND PRIX juniorów młodszych i młodzików młodszych w BADMINTONIE

Zapraszamy wszystkich sympatyków Badmintona do Hali Widowiskowo-Sportowej im.W. Piechoty.

Sport i turystyka
Opolskie na rowery

28 Października 2019

Puchar Polski w Karate Olimpijskim

28 Października 2019

Pokazy samoobrony w ramach projektu

28 Października 2019

Gospodarka odpadami - aktualności
27 listopda - termin uiszczenia opłaty za odpady

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Informujemy, że dnia 27 listopada br. upływa termin uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za IV kwartał 2019 roku.

Rada miejska - aktualności
XII Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach

XII Sesja Rady Miejskiej w Krapkowicach 21 listopada  2019 r. (czwartek), godz. 14:00 w Krapkowickim Domu Kultury, ul. Prudnicka 7

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pożyczki na start

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) w dniu 29 grudnia 2017 roku podpisała Umowę Operacyjną z Bankiem Gospodarstwa Krajowego dotyczącą utworzenia Instrumentu Finansowego – Mikropożyczka na terenie województwa opolskiego.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).