• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Ostrzeżenie meteorologiczne

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy ostrzega przed silnym deszczem z burzami. Według prognoz opady mogą pojawić się dziś (20 sierpnia) od godziny 18:00. Prawdopodobieństwo wystąpienia ostrzeżenia pierwszego stopnia wynosi 90%.

Kultura
Zlot Food Trucków

Halo smakosze, w Krapkowicach odbędzie się kolejny Zlot Food Trucków. Mobilna gastronomia zawita na krapkowicki rynek 24 i 25 sierpnia. Czeka na Was kuchnia z czterech stron świata, strefa chillout, atrakcje dla dzieci i konkurs jedzenia na czas. Serdecznie zapraszamy, to będzie prawdziwa, kulinarna uczta.

Kultura
Kino plenerowe

05 Sierpnia 2019

Wakacje

24 Czerwca 2019

Portrety Gwiazd

14 Czerwca 2019

Edukacja
Stypendia i zasiłki szkolne 2019

Na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2019 r. poz.1481) istnieje możliwość uzyskania przez uczniów zamieszkałych na terenie gminy Krapkowice stypendium szkolnego oraz zasiłku szkolnego. 

Sport i turystyka
Niecka sportowa zamknięta

Drodzy mieszkańcy, niecka sportowa pływalni Delfin jest zamknięta do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Komunikaty i ogłoszenia
Bezpłatne badania przesiewowe

Szpital Wojewódzki w Opolu informuje, że realizuje program badań przesiewowych raka jelita grubego finansowany przez Ministerstwo Zdrowia. Zapraszamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia bezpłatnych badań kolonoskopowych, bez skierowania. Badania wykonywane są w Pracowni Endoskopii i Bronchoskopii przy Szpitalu Wojewódzkim w Opolu.

Gospodarka odpadami - aktualności
Zapytanie ofertowe na zadanie dot. usuwania wyrobów zawierających azbest

Burmistrz Krapkowic zaprasza do składania ofert na zadanie pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krapkowice w 2019 roku".

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej

Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM Projekcie organizowanym na terenie województwa opolskiego wspierającym aktywizację zawodową osób pozostających bez zatrudnienia i osób pracujących pod tytułem „Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej”.

Aktualności gospodarcze
PracoDawca Zdrowia

15 Lipca 2019

Opolskie studia praktyczne

26 Czerwca 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).