• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Powstanie nowa ścieżka rowerowa

Dziś, z-ca. burmistrza Krapkowic Arnold Joszko przekazał wykonawcy teren pod budowę ścieżki pieszo-rowerowej.

Kultura
Pchli Targ

Szafy, strychy, piwnice przeszukane? Zapraszamy na pierwszy w tym roku Pchli Targ. Giełda rzeczy używanych odbędzie się w sobotę, 25 lipca na Placu Eichendorffa. Zapraszamy od 9:00 do 13:00.

Edukacja
Bezpieczne i aktywne wakacje

Wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży są organizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy współpracy nauczycieli z Publicznej Sportowej Szkoły Sportowej nr 5 w Krapkowicach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 4 w Krapkowicach oraz przy wsparciu  Gminy Krapkowice, Policji i Portu Jachtowego.

Sport i turystyka
Otwarcie boisk szkolnych w czasie wakacji

Informacja na temat otwarcia obiektów sportowych.

Gospodarka odpadami - aktualności
Ważne! 15 lipca upływa termin płatności opłaty za odpady za miesiąc czerwiec

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Przypominamy, że dnia 15 lipca br. upływa termin uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za miesiąc czerwiec.

Rada miejska - aktualności
Burmistrz Krapkowic stanowczo zaprzecza zarzutom Radnej

W związku z Interpelacją Radnej Marii Karweckiej z dnia 16 czerwca 2020 r.w sprawie nadzoru organu prowadzącego nad placówkami oświatowo-wychowawczymi na terenie miasta i gminy Krapkowice w latach 2016-2020 Burmistrz Krapkowic odpowiada:

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Pani Minister o gospodarce z przedsiębiorcami

Tarcza antykryzysowa dla przedsiębiorców i wykorzystanie jej elementów przez pracodawców i podmioty gospodarcze z terenu powiatu krapkowickiego. Te tematy 9 lipca zdominowały spotkanie Minister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzaty Jarosińskiej - Jedynak z przedsiębiorcami.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).