• PL
  • EN
  • DE

Trwa nabór na Ławników kadencji 2020-2023. Termin składania ofert upływa 30 czerwca 2019. Więcej szczegółów na www.bip.krapkowice.pl w zakładce Wybory Ławników.

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Nagrody dla najlepszych sportowców

12 czerwca w Krapkowickim Domu Kultury odbyło się uroczyste Miejsko-Gminne Zakończenie Roku Sportowego 2018/2019. W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz przedstawiciele władz samorządowych, przewodniczący Rady Miejskiej w Krapkowicach Arnold Joszko, radni Rady Miejskiej oraz dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych. Na spotkanie zaproszeni zostali wyróżniający się w sporcie uczniowie klas gimnazjalnych i szkół podstawowych oraz rodzice.

Aktualności lokalne
V Olimpiada Seniora

12 Czerwca 2019

Uwaga upały

10 Czerwca 2019

Debata społeczna

06 Czerwca 2019

Kultura
Portrety Gwiazd

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Portrety Gwiazd". To prace seniorów wykonane pod kierunkiem artystów ze Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Opolski, m.in. Bożeny Kurek-Di Maggio. Wernisaż 14 czerwca o 17:00 w Galerii ZPAP Pierwsze Piętro, Opole, ul. Krakowska 1. Wystawa potrwa do 9 lipca.

Edukacja
"Razem Bezpieczniej"

W jaki sposób i kiedy przyjąć pozycję żółwia? To wiedzą już przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogowie Opolskim. Postępowanie w przypadku: ataku psa, zaczepiania przez osoby obce czy poruszania się po drogach, to tylko niektóre z zasad przekazywanych przez Funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach, Strażników Miejskich oraz przedstawiciela Krapkowickiego Stowarzyszenia Oświatowego. Wszystko w ramach cyklu spotkań "Widać mnie-kierowco uważaj".

Sport i turystyka
Yoga na trawie

Serdecznie zapraszamy na zajęcia "Yoga na trawie". Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 lipca.

Sport i turystyka
Konkurs na spot filmowy

12 Czerwca 2019

Wycieczka do Warszawy

16 Maja 2019

10-lecie Klubu PV Volley

10 Czerwca 2019

Komunikaty i ogłoszenia
WYBORY ŁAWNIKÓW NA KADENCJĘ 2020-2023

W związku z upływem w dniu 31 grudnia 2019 roku czteroletniej kadencji ławników do Sądów Okręgowych i Sądów Rejonowych, Kolegium Sądu Okręgowego w Opolu ustaliło dla Rady Miejskiej w Krapkowicach, na kadencję 2020-2023, wybór 4 ławników  do Sądu  Rejonowego w Strzelcach Opolskich

Gospodarka odpadami - aktualności
Opłata za odpady za II kwartał 2019 roku

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Informujemy, że dnia 27 czerwca br. upływa termin uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za II kwartał 2019 roku.

J

Rada miejska - aktualności
Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Transmisja obrad Rady Miejskiej w Krapkowicach

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Mobilny Punkt Informacyjny

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Krapkowicach.

Aktualności gospodarcze
"Dobre bo lokalne"

29 Kwietnia 2019

Mobilny Punkt Informacyjny

24 Kwietnia 2019

Pomysł na starcie

17 Kwietnia 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).