• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Awaria wodociągowa

Awaria na ul. Cichej i Powstańców Śl. 

Kultura
Repertuar kina

Kraina Lodu 2 czy Jak poślubić milionera? Zapraszamy na seanse do krapkowickiego kina.

Edukacja
Świąteczne spotkanie dyrektorów

12 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach odbyło się przedświąteczne spotkanie Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury z dyrektorami placówek oświatowych Gminy Krapkowice. W świąteczny klimat wprowadził zebranych występ artystyczny przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Krapkowicach. Spotkanie stało się okazją do przekazania świątecznych życzeń oraz podziękowań za działania podejmowane na rzecz dzieci i młodzieży.

Edukacja
50-lecie szkoły muzycznej

30 Października 2019

Akcja Ekogeneracja

28 Października 2019

Szkoła pamięta

28 Października 2019

Pasowanie na ucznia

18 Października 2019

Sport i turystyka
Jarmarki bożonarodzeniowe w Dreźnie

Towarzystwo Przyjaciół Krapkowic i Urząd Miasta oraz Gminy w Krapkowicach organizują wycieczkę do Drezna na jarmarki bożonarodzeniowe. Wyjazd w niedzielę adwentową, 8 grudnia.

Komunikaty i ogłoszenia
Europa dla obywateli

To program Unii Europejskiej, wspierający samorządy, organizacje pozarządowe i inne instytucje nienastawione na zysk, działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji.

Gospodarka odpadami - aktualności
Spotkanie z mieszkańcami na temat segregacji odpadów komunalnych

Firma Naprzód Sp. z o.o.zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Krapkowice na spotkanie dotyczące gospodarki odpadami, które  odbędzie się 14 grudnia 2019r. (sobota) o godz. 17:00 w Krapkowickim Domu Kultury

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Krapkowice Miastem Przyjaznym Firmom

Za nami są między innymi Gdynia, Łódź czy Opole. Nasze miasto znalazło się w pierwszej setce obiektywnego rankingu Miasto Przyjazne Firmom 2018. W województwie opolskim wyprzedziła nas jedynie Praszka.

Aktualności gospodarcze
Pożyczki na start

12 Września 2019

PracoDawca Zdrowia

15 Lipca 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).