• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Oszukują "na policjanta"

Opolska policja otrzymała informację o aktywności oszustów działających na terenie Opola tzw. metodą "Na policjanta". Przestępcy podszywają się pod policjantów i okradają osoby starsze z oszczędności ich życia.

Kultura
"Zagadkowe Miasto"

Dzięki wsparciu gminy Krapkowice Szczep 15 Krapkowice i Stowarzyszenie Radical Culture po raz kolejny organizują grę miejską Zagadkowe Miasto, która odbędzie się 07 września. W tej edycji odpowiadając na Rozkaz Specjalny naczelniczki ZHP Anny Nowosad L.S. 4/2019 - ALERT PAMIĘCI gra poświęcona będzie działalności Harcerskiej Poczty Powstańczej podczas Powstania Warszawskiego. Przygotowaliśmy ciekawą trasę, różnorodne zadania i nagrody dla wszystkich uczestników.

 

Kultura
Zlot Food Trucków

19 Sierpnia 2019

Kino plenerowe

05 Sierpnia 2019

Wakacje

24 Czerwca 2019

Portrety Gwiazd

14 Czerwca 2019

Edukacja
Stypendia i zasiłki szkolne 2019

Na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2019 r. poz.1481) istnieje możliwość uzyskania przez uczniów zamieszkałych na terenie gminy Krapkowice stypendium szkolnego oraz zasiłku szkolnego. 

Sport i turystyka
Niecka sportowa zamknięta

Drodzy mieszkańcy, niecka sportowa pływalni Delfin jest zamknięta do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Gospodarka odpadami - aktualności
Zapytanie ofertowe na zadanie dot. usuwania azbestu

Burmistrz Krapkowic ponownie zaprasza do składania ofert na zadanie pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Krapkowice w 2019 roku".

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej

Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYM Projekcie organizowanym na terenie województwa opolskiego wspierającym aktywizację zawodową osób pozostających bez zatrudnienia i osób pracujących pod tytułem „Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej”.

Aktualności gospodarcze
PracoDawca Zdrowia

15 Lipca 2019

Opolskie studia praktyczne

26 Czerwca 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).